Seviye Şamandırası - Seviye Sensörü
Çoklu Özel Tasarım Karavan Tekne Seviye Göstergesi
Çoklu Özel Tasarım Karavan Tekne Seviye Göstergesi Çoklu Özel Tasarım Karavan Tekne Seviye Göstergesi

Çoklu Özel Tasarım Karavan Tekne Seviye Göstergesi

3 LÜ SEVİYE GÖSTERGESİ ÖZEL TASARIM

DÜNYADA TEK ÖZEL TASARIM 3 LÜ SEVİYE GÖSTERGESİ 

SU / GRİ SU / PİS SU 3 EKRAN ŞIK TASARIM 


MARKA   : HIZMAR  
ÜRÜN KODU   : HG 16-S 
ÜRÜN AÇIKLAMASI   : HIZMAR KARAVAN 3 LÜ DİJİTAL SEVİYE GÖSTERGESİ 
RENK   :  Siyah 
MONTAJ   :  52 mm 
ÇALIŞMA ARALIĞI   :  0 - 190 OHM - 3 ADET SEVİYE ŞAMANDIRASI 
BESLEME VOLTAJI   : 12 - 24 V 

AÇIKLAMA VE UYGULAMA :  Bu dijital göstergeye, elinizde bulunan, piyasada bulunan veya üretimini yaptıracağınız sadece  0 - 190 ohm  omaj çıkışlı sıvı seviye sensörlerini bağlayabilirsiniz. Farklı omaj çıkışlı sensörlerin bağlanması hatalı gösterim gibi durumlara sebep olabilir. Bağlantı yapacağınız sıvı seviye sensörünü mutlaka inceleyerek, bu durumu teyit ediniz.  
Deponuzdaki Su, Gri su ve Pis su sıvılarının seviyelerini,  Su, Gri su ve Pis su ekran satırından  %0 - %100  arası değerlerde güncel olarak takip edebilirsiniz. Deponuzdaki sıvı seviye durumu limitlere yaklaştığında, dijital gösterge kullanıcıyı görsel olarak uyarmaktadır. Su tankı yaklaşık  %10  seviyelere azaldığında, Gri su tankı yaklaşık  %75  seviyelere dolduğunda, Pis su tankı yaklaşık  %75  seviyelere dolduğunda, dijital ekranın ilgili satırı  yanıp-sönerek  kullanıcıyı görsel olarak ikaz etmektedir.  
Herhangi bir sebeple dijital gösterge ile, sıvı seviye sensörlerinden herhangi biri arasında bağlantı hatası kopma gibi durumlar oluşursa ilgili sensörün ekran satırında  OFF  yazarak kullanıcıyı bilgilendirir.