Seviye Şamandırası - Seviye Sensörü

Kurumsal Bilgilendirme

Üretim

Üretim

Firmamız kurulduğu tarihten bugünümüze, yaklaşık 35 senelik tecrübesiyle iş alanımızla alakalı, projelendirme, tasarım, imalat, üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Tekne elektrik projelendirme , tekne elektrik pano imalatı, tekne elektrik donatım, kişiye ve projeye özel seviye sensörü , elektronik kontrol kartları  üretimleri ile bir çok projeye imzasını atmış firmamız, ÜRETEN TOPLUM, YÜCELEN BİR TOPLUMDUR mottosu çalışmalarına devam etmektedir. 

Yurt dışına üretimini yaptığımız ürünleri ihracat etmenin gururu ve karınca misali ülke ekonomisine direk katkı sağlamamızın mutluluğunu yaşamaktayız. Üretimini yapmış olduğumuz ürünler yurt içi her bölgede kullanılmakta olup, yurt dışında, KATAR, PORTEKİZ, NORVEÇ İTALYA, İNGİLTERE, HOLLANDA, BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ gibi ülkelerde talep görmektedir.

Seviye sensörü üretimi konusunda Türkiye de önde gelen marka olan firmamız, özel üretim sıvı seviye sensörü ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmuştur. Yerli sensör üreticisi olan şirketimiz, müşterilerimizin bile yapılamaz dediği seviye sensörlerini üreterek, başarılı projelere imza atmaktadır.

ISO 9001 çalışma sistemiyle, üretimini yaptığımız her ürün, şirket veri tabanımıza kayıt olup, ilerleyen zamanlarda oluşabilecek talep, teknik destek veya herhangi bir isteğe hızlı ve güvenilir bir biçimde destek verebiliyoruz.

Üretimini yaptığımız seviye sensörü ve elektronik kontrol kartları başta askeri alanlarda kullanılmakta olup, kalitesi, dayanıklılığı ile her zaman tercih sebebi olmuştur. 

Üreterek yoluna devam eden firmamız, bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz. 

ÜRETEN TOPLUM YÜCELEN TOPLUMDUR 

Kurumsal Bilgilendirme